Njoftohuni me ne

Rreth Ne

Ejani dhe na vizitoni, dhuroni një pamje
të re shtëpisë tuaj!

Në Walker, ju mund të gjeni një komplet divanesh unik dhe perfekt në dizajn, mund të keni mobiljet tuaja të preferuara me dhjetëra opsione të ndryshme ngjyrash dhe pëlhurash.

Përveç mbajtjes së kënaqësisë së klientit në radhë të parë, dëshirojmë t’ju kënaqim edhe me një periudhë garancie 2-vjeçare.

Ju mirëpresim të vizitoni degën tonë për të parë nga afër modelet tona ose mund të na kontaktoni përmes llogarive tona në rrjetet sociale.

Rreth Ne

Mobileria Walker

Nga kompletet e dhomave të gjumit te kompletet e dhomave të ngrënies, nga kompletet e divaneve te njësitë e televizorit, nga divanet e qosheve te aksesorët e mobiljeve, gjithçka që dëshironi në shtëpinë tuaj është në Walker.

Kontaktet

+383 (0) 44 303 550

info@mobileriawalker.com

Magjistralja Prishtinë – Ferizaj, Km.10, pranë rrethit të Lipjanit.

G’zoje shpinë me mobilje t’reja!

127+

Modele

1000+

Klient të kënaqur

24+

Vite në Industri